Sinan Albayrak sette kaza geçirdi! Bir süre şuurunu kaybetti

Son olarak erkan final yapan ‘Kader Bağları’ dizisinde kamera karşısına geçen Sinan Albayrak, Fatih Sultan Mehmet’in hayatını anlatacak Mehmed Fetihler Sultanı’nın kadrosuna dahil olmuştu.

TALİHSİZ KAZA!

TRT 1’in yeni dönem dizisinde ‘Zağanos Paşa’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu, dizi setinde kaza geçirdi. Çekimler sırasında attan düşen Albayrak, kısa süreli şuur kaybı yaşarken, sağlık ekibi tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından hemen hastaneye kaldırıldı.

“UFAK TEFEK HASARLAR VAR”

Sağlık durumu merak konusu olan oyuncu, hastane odasından video paylaştı.

Ufak bir kaza geçirdim. Atımızla ayrı yönlere gitmeye karar verdik. Kısa süre şuur kaybı oldu. Şu anda gayet iyiyim. Ufak tekek hasarlarımız var, onlar da kısa sürede toparlanacak.

“ÇOK KONUŞACAK ENERJİDE DEĞİLİM”

Hastane ziyaretleri konunda sevenlerinden önemli bir ricada bulunan ünlü isim, “Arayan soran arkadaşlarımız var, teşekkür ederim ama geri dönüş yapamıyorum. Buraya gelmek isteyen arkadaşlarımız var. Ufak çocuğum da burada olduğu için geliş-gidişi çok fazla sağlıklı bulmuyoruz. Çok konuşacak enerjide de olmayabiliyorum. Hepinize çok teşekkür ederim. Her şey yolunda, merak etmeyiniz. Selam olsun” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx