Oyunculuğu bıraktı mı? Hande Erçel’den açıklama

Hande Erçel, iş insanı Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla sık sık adından söz ettiriyor. Tüm yazı birlikte yurt dışında tatil yaparak geçiren ikiliden 30 yaşındaki Erçel, geçtiğimiz ay imaj değişikliğine giderek saçlarını kızıla boyatmıştı.

Yeni tarzını beğenenler kadar eleştirenler de olan Erçel, önceki gün Akatlar’da objektiflere takıldı. Ayaküstü gazetecilerle konuşmayı ihmal etmeyen oyuncunun saçlarını yeniden eski rengine döndürmesi dikkat çekti.

“İYİ Kİ YAPTIM”

Bir pastaneden alışveriş yapmak için aracından inen Hande Erçel, saç rengi kararının sorulmasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Saçlarımı çok sevdim, iyi ki de yaptım. Fakat sürekli dibi geliyordu, dayanamadım. Sürekli boyamak meğerse sıkıntıymış. Ben de ilk defa yaptığım için şaşırdım.

“OYUNCULUK BENİM TUTKUM”

Yer aldığı son dizi projesinin erken final yapmasının ardından sosyal medya hesabından oyunculuğa dair fotoğrafları sildiği ve oyunculuğu bırakacağı iddia edilen Hande Erçel, çıkan haberleri yalanladı.

Oyunculuğu sevdiğini ifade eden ünlü isim, “Benim mesleğim, tutkum oyunculuk. Bırakmak diye bir durum yok. İnsanlar yazıyorlar. Aksine iş yapmak istiyorum. Dijitalde bir projede yer almak istiyorum” ifadelerini kullandı.

“FİNAL DÖNEMİNDEYİM”

Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde seramik atölyesinde yaptığı pastayı takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi olan Hande Erçel, o anların hatırlatılması üzerine; “Arkadaşımın atölyesiydi, kendisine eşlik ettim. İlgi alanım zaten sanat. Bunun okulunu okuyorum. Okulum devam ediyor. İş bitti, direkt okula yöneldim. Final dönemindeyim. Onlarla ilgileniyorum” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx