Türkiye’ye Geliyor mu? Hakan Ural’dan Eylül Öztürk’le İlgili Önemli İddia

Ailesiyle birlikte yurt dışında yeni bir hayat kuran fenomen Eylül Öztürk’ün soruşturma kapsamında tüm mal varlıklarına el konulmuştu ve yurt dışına çıkış yasağı getirilmişti. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği merak edilen Öztürk’le ilgili Hakan Ural önemli bir iddia ortaya attı.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamasıyla tutuklanmalarının ardından gözler bir anda zenginleşen, lüks içinde yaşamaya başlayan diğer fenomenlere çevrilmişti.

Yurt dışına çıkış yasağı getirilen ve mal varlıklarına el konulan bu fenomenlerden biri de yakından tanıdığımız Eylül Öztürk. Ailesiyle birlikte yurt dışında yeni bir hayata başlayan Öztürk’ün hosteslikten bu günlere gelmesi kafalarda soru işaretlerine neden olmuştu.

Sık sık yayınladığı videolarla gelirlerini nasıl elde ettiğini bizlere anlatmaya çalışan Öztürk’ün Türkiye gelip gelmeceği merak ediliyordu.

Hakan Ural Kanal D ekranlarında sunuculuğunu yaptığı Neler Oluyor Hayatta programında Eylül Öztürk’le ilgili konuştu.

Ural, ”Eylül Öztürk çok iddialı. Belgelerle konuşuyor. Murat Ağırel’i belgeleriyle tatmin etmiş anladığım kadarıyla. İlk önce lehine olanları anlatıyorum. Belge paylaşıyor tek tek neyi nereden kazandığını, evleri nasıl aldığını hepsini anlatıyor. Aksi ispat olana kadar benim için beyanı esastır.” dedi.

“Bu kadar linç edildiğinin, ülkende suçlandığının şikayetçisisin niye gelmiyorsun derdim ama geliyorsun. Helal olsun.” sözleriyle de Öztürk’ün Türkiye’ye geleceğini iddia etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*