Shiba Inu’nun Esrarengiz Lideri Sessizliğini Şifreli Mesajla Bozdu!

Popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB)’in gizemli geliştiricisini ShibArmy yakından takip ediyor. Bu yüzden, esrarengiz liderin vereceği mesajlar topluluk ve token için önem arz ediyor. Uzun bir süre sessizliğe gömülen Shytoshi Kusama, şifreli bir mesajla geri döndü.

Shiba Inu liderinden şifreli mesaj!

Shiba Inu geliştirme ekibinin esrarengiz lideri Shytoshi Kusama, uzun bir süre paylaşım yapmadı. Bu sessizliğinin ardından topluluğu seslenmek için şifreli bir mesaj paylaştı. Kusama özellikle, SHIB Metaverse Danışmanı Marcie Jastrow’un bir gönderisine tepki olarak şişkin bir göz emojisi yayınladı.

Kusama’nın tweetinin Shiba Inu topluluğunda 26 gün süren neredeyse mutlak sessizliğin ardından gelmesi dikkat çekti. Bu arada, şişkin gözler ifadesi SHIB topluluğundan büyük ilgi gördü. Kusama en son 3 Eylül’de Wrapped Bone (WBONE) tokenı hakkında bir tweet atmıştı. Shiba Inu lider 26 gün boyunca gölgede kaldı ve yalnızca diğer ekip üyelerinin gönderilerini retweetledi.

Paris Hilton destekli NFT Shiba Inu liderinin ilgisini çekti

İlginç bir şekilde, Kusama’nın tepki vermesine neden olan Jastrow’un gönderisi, önde gelen bir Amerikan kripto yatırımcısı olan Paris Hilton ile ilişkili Non Fungible Token (NFT) sürümüydü. Özellikle Jastrow, “MareBears” basım için canlı hale geldiğinden X hesabı RSTLSS’yi tebrik eden bir tweet attı.

RSTLSS ve ekip üyeleri Charli Cohen ve Ben Thompson’a yeni drop’lar için iltifat etti. Jastrow, “Bizim için bir Shiba Inu bile yaptılar,” dedi. Bu arada Paris Hilton, X hesabında gelişmeyle ilgili daha fazla ayrıntı paylaştı. Perşembe günkü bir paylaşımında, “MareBears” NFT basımının canlı hale geldiğini açıkladı. Ayrıca, bugünü “MareBears Günü” ilan etti.

NFT’lerin fiyatı ne olacak?

Özellikle, bu yeni NFT drop’u Paris Hilton, Ben Thompson ve Charli Cohen’i içeren ortak bir girişimi temsil ediyor. Hilton’un gönderisine göre, koleksiyonda her biri 0,077 ETH (129 dolar) fiyatla satın alınabilen etkileşimli sanal evcil hayvanlar yer alıyor. Ayrıca, sınırlı sayıda 15.000 dijital evcil hayvan bulunuyor. Halka açık fiyat 129 dolar iken, RSTLSS sahipleri 0,069 ETH’lik indirimli bir değer alacaklar. Ayrıca, potansiyel alıcıların satın alımlar için kredi veya banka kartı kullanma seçenekleri var.

Heyecanını dile getiren Hilton, diğerlerinin yanı sıra holografik kanatlar ve göz kamaştırıcı DJ kulaklıkları içeren ayırt edici özellikleriyle MareBears’ı kimin elde edeceğini keşfetme konusundaki hevesinden bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx