Bartu Küçükçağlayan, İbrahim Selim’in programında kılıbık olduğunu fark etti

Tiyatro sahnelerinde başladığı oyunculuğunu daha sonra dizilere de taşıyan isim, Yalan Dünya ile adını milyonlara duyurmayı başarmıştı. Orçun tiplemesi ise herkesin sevdiği bir karakter haline gelmişti. Öyle ki Küçükçağlayan, Orçun karakteriyle birçok ödüle de layık görüldü.

En İyi Erkek Komedi Oyuncusu gibi ödülleri toplayan Küçükçağlayan, hem oyunculuk kariyerine hem de müzik kariyerine devam etti. Kendisinin aynı zamanda Büyük Ev Ablukada grubunun solisti olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Ekranların en marjinal isimlerinden Bartu Küçükçağlayan, 2019 yılında ise dünyaevine girdi.

Sevgilisi Merve Özgüle ile evlenen ünlü isim, birbirinden eğlenceli pozlarını ise ‘çok partili dönemin kapanışı’ notunu düşerek paylaşmıştı. Kızları Mevsim’i 2022 yılında kucaklarına alan çiftimizin sosyal medya paylaşımları da herkesi güldürmeye devam ediyor.

Tanıdığımız en orijinal kişilerden olan Bartu Küçükçağlayan, kimi zaman tütüsüyle kimi zaman renkli makyajıyla çıkıyor konserlerine. Sosyal medya hesaplarında yaptığı eğlenceli paylaşımlar da cabası.

KILIBIK OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Son olarak İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olan ünlü isim, kılıbık olduğunu fark ettiği anlarla izleyenleri kahkahaya boğdu. İbrahim Selim, ‘hanım köylü müsün?’ sorusuna eğlenceli bir cevap veren Küçükçağlayan’a ‘kılıbık mısın?’ sorusunu yöneltince ilk olarak ‘değilim ya kılıbık’ cevabını alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx