Arda Turan ve Seçil Erzan’ın İsyan Dolu Yeni Konuşmalarındaki Rahatlık Hayret Ettirdi

Son günlerde dolandırıldığı haberleriyle gündeme gelen Eyüpspor teknik direktörü Arda Turan ve Seçil Erzan’ın yeni konuşmaları ortaya çıktı. Yüksek Karlı gizli fon vaadiyle Seçil Erzan tarafından dolandırıldığı söylenen Arda Turan’ın mesajlarda isyan etmesine karşın, bankacının verdiği cevap akıllara durgunluk verdi.

Arda Turan, Fernando Muslera, Emre Belözoğlu hatta Fatih Terim’in dahi adının geçtiği dolandırıcılık iddiasına dair her gün yeni bir detay öğreniyoruz.

Yaklaşık 25 milyon dolar dolandırıldığı iddiasına yönelik dava açan futbolcuların adından düşmeyen bankacı ise Seçil Erzan. Arda Turan’ın gündemde sık sık konuşulduğu dolandırıcılık iddiasında, teknik ismin elden verdiği para miktarı akıllara durgunluk vermişti.

Seçil Erzan’ın “yüksek karlı gizli fon” adı altında futbolculara “Kim ne kadar yatırdıysa o kadar kazanç sağlayacak” ifadelerinin ardından, Arda Turan 13 milyon 900 bin dolar elden para verdiğini söyledi.

Tüm birikiminin elinden gittiğini ve Seçil Erzan’ın kendisini kandırdığını söyleyen Arda Turan, 6 milyon 400 bin doları aldığını fakat geri kalan parasının kaybolduğunu anlattı. Seçil Erzan’ın kendisine banka kaşeli ve ıslak imzalı belgeler verdiğini ve buna inandığını da açıkladı. Seçil Erzan ise 2021 yılının Temmuz ayına kadar hiçbir sorun olmadığını söylerken, ‘Kazandırırken Seçil’dim, kazandıramayınca dolandırıcı oldum.’ demişti.

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp mesajları ortaya çıkan Seçil Erzan ve Arda Turan’ın arasında geçen konuşma oldukça dikkat çekmişti.

Turan, ‘Ben sana dünya para getirdim. Seçil bütün servetim sendeydi ya. Ben ne yapacağım; karıma şimdi ne diyeceğim Seçil ya.’ diye isyan etmişti.

Seçil Erzan’ın 66 yıldan 216 yıla kadar hapsi istenirken, ikilinin yeni WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı. Arda Turan’ın, borçlarını ödemek için Seçil Erzan’dan para istediği görüldü.

‘Bugün kredi kartım kesiliyor. 6 Mart’a kadar ödemesi var. Bugünü hayatım boyunca unutmayacağım. Çok kötü hale düştüm. Ve kendime yakıştıramıyorum. Ödeme için arayan insanların telefonunu açamıyorum. Düştüğüm hale bak dilenci oldum.’

Kendi haline üzülen Arda Turan’a Seçil Erzan’ın verdiği cevabın ise “Canım kardeşim lütfen rahat uyu.” olduğu söylenince görenler şaşkına döndü.

Arda Turan’ın ise borçlarını ödeyemediği için üzgünken, ‘Kendimi mahvettim. Yerin dibine girdim. Kredi falan çıkmıyorsa kendim halletmeye çalışacağım.’ dediği ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx