Vodafone’dan bayramda 3 GB internet ikramı

Vodafone’dan yapılan açıklamaya nazaran, kullanıcıların ayda bir keze mahsus olarak yararlanabilecekleri kampanya için rastgele bir önkoşul aranmıyor.

Vodafone, müşterileri için kazandıran kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Vodafone’un Kurban Bayramı’na özel olarak başlattığı ve 3 ay sürecek yeni kampanyasında, Vodafone mağazalarına gelen tüm müşterilere 3 GB taşınabilir internet ikram edilecek.

Kampanyadan yararlanmak için mağaza işçisinin temin edeceği QR kodla ferdî dijital asistan TOBi’ye giriş yapmak kâfi olacak. Vodafone müşterileri, rastgele bir önkoşul olmadan, ayda bir sefere mahsus olarak kampanyadan yararlanabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Konseyi Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Vodafone olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak kampanyalar geliştirmeye devam ediyoruz. Özel günleri Vodafone ayrıcalıklarıyla birleştirerek müşterilerimizin dijital tecrübesini eşsiz kılmaya odaklanıyoruz. Kurban Bayramı’na özel olarak başlattığımız ve eylül sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında mağazalarımıza gelen tüm müşterilerimize ayda bir keze mahsus 3 GB taşınabilir internet ikram edeceğiz. Müşterilerimizin bayram sevincini paylaşıyor ve tüm müşterilerimizi bayram armağanları için mağazalarımıza bekliyoruz.” sözlerini kullandı.

4 MİLYON TEKİL MÜŞTERİ 

Türkiye’deki en gelişmiş dijital asistanlardan biri olan TOBi, Vodafone müşterilerinin aldığı yahut almak istediği hizmetler konusunda onlara asistanlık yaparak hayatlarını kolaylaştırıyor.

Müşteriler, TOBi ile yazışarak fatura sorgulama, mevcut tarifeleri, tarife değişikliği, ek paket satın alma süreçleri, mevcut kampanyaların tarihleri, kalan kullanımları ve kullanım ayrıntıları üzere birçok bahiste bilgi alabiliyor. Halihazırda 1000’e yakın farklı süreç yapabilen TOBi’nin aylık tekil kullanıcı sayısı 4 milyona, aylık sohbet sayısı ise 10 milyona ulaştı. TOBi, Vodafone’lu olmayanlara da WhatsApp üzerinden takviye veriyor.

KAYNAK: AA