Ünlü oyuncu Rebel Wilson ve sevgilisi romantik tatilleri için Kapadokya’da

Rebel Wilson ve sevgilisi Ramona Agruma’nın romantik kaçamakları için Türkiye’yi tercih ettiği ortaya çıktı. Wilson’ın toplumsal medyadan yaptığı paylaşımlarda Kapadokya’da olduğu ortaya çıktı.

Rebel Wilson ve kız arkadaşı Ramona Agruma, alakalarını açıkladıktan sonra romantik bir tatile çıktılar. Akdeniz’deki Fransız Korsika Adası’nda konaklamanın keyfini çıkaran çift, akabinde da Kapadokya’ya geçti.

10 Haziran’da bir Instagram gönderisinde Ramona Agruma ile münasebetini kamuoyuna açıklayan güldürü oyuncusu, sevgilisiyle çıktığı tatilden fotoğraflar paylaşarak dikkat çekiyor. Wilson, bir yatta retro stili bikinisiyle verdiği pozu yayınladıktan sonra Kapadokya’dan da sık sık paylaşımlar yaptı.

Wilson, Agruma ile olan bağını 10 Haziran’da Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafta duyurmuş ve şu satırlara yer vermişti: “Bir Disney Prensi aradığımı sanıyordum… Fakat tahminen de tüm bu vakit boyunca sahiden gereksinimim olan şey bir Disney Prensesiydi.”

Ünlü yıldız, odamız diyerek Kapadokya’da kaldıkları otelden imgeler paylaşmayı ihmal etmedi.

Çift bu yılın başından beri birlikte görülüyor ve mart ayında Vanity Fair Oscar Partisi’nde de kırmızı halıda birlikte yürümüşlerdi.