Gerard Pique’den Shakira’ya iki şart! Uçak bileti ve 400 bin dolar

Barcelona’nın yıldızı Gerard Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın aşkı kısa bir süre önce son buldu. Dünyaca ünlü çiftin ilişkilerinin bitmesinin ardından skandal iddialar gündeme geldi. Gerard Pique ve Shakira birlikteliğinde çarpıcı bir gelişme daha yaşandı. İşte ayrıntılar…

AŞKLARI DÜNYA KUPASI’NDA BAŞLADI

Gerard Pique ile Shakira arasındaki büyük aşk, Güney Afrika’da düzenlenen 2010 Dünya Kupası’nda başladı. Güney Afrika’daki organizasyonun resmi şarkısı Shakira’nın besteleyip seslendirdiği “Waka Waka” olmuştu. Barcelona’da forma giyen ve İspanya Milli Takımı’nın yıldızı olan Gerard Pique, dev organizasyonda dünyaca ünlü şarkıcıdan etkilendi. İkili arasındaki aşk 2010 Dünya Kupası’nda başladı.

2017’DE AYRILIK NOKTASINA GELDİLER

Shakira ve Gerard Pique çiftinin arası 2017’de oldukça açıldı. Yıllar süren birlikteliğin zor dönemini Shakira, 2019’da The Guardian’a verdiği röportajda açıklamıştı. Shakira verdiği röportajda, “Pozitifliğimi yitirmiştim. Karamsardım. Çekilmez bir insan olmuştum artık. Gerard en kötü yüzümü gördü” ifadelerini kullanmıştı. Gerard Pique ile Shakira çifti zor günlere rağmen ayrılmadı.

“O BİR ZAVALLI”

Shakira, 2022’de ise Gerard Pique hakkında inanılmaz açıklamalarda bulunmuştu. Dünyaca ünlü şarkıcı, sevgilisini ‘zavallı’ olarak nitelendirmişti. Mart ayında bir podcaste konuşan Shakira, “Kocam, erkek arkadaşım, bebek baba, ona ne demek istersen, o bir zavallı, çünkü maalesef ki o beni çok uzun süre beklemek zorunda. Evet, bazen beni beklemekten sıkılıyor ve bıkıyor, çünkü Kolombiya saati Katalonya saati ile aynı değil. Pique, zihnini dakik olarak yapılandırmış, ancak benimkisi tamamen farklı” demişti.

ALDATMA İDDİASI

Shakira ile Gerard Pique arasındaki büyük aşk kısa bir süre sonra ihanet iddiasıyla sarsıldı ve bitme noktasına geldi. El Periodico’da yer alan haberde; Gerard Pique’nin Shakira’yı aldattığı ve dünyaca ünlü şarkıcının bunu yakaladığı belirtildi. Gerard Pique ve Shakira çiftinin bunun üzerine evlerini ayırdığı vurgulandı.

DEDEKTİF TUTTU İDDİASI

İspanyol basını Shakira’nın Gerard Pique’yi gözlemlemek için ilginç bir yola başvurduğunu öne sürdü. Shakira’nın tuttuğu dedektiflerin gözlem yaptığı Gerard Pique’yi yakaladığı ve casusların bunu medyaya servis ettiği kaydedildi.

GİZEMLİ SARIŞIN

Dünyaca ünlü futbolcu Shakira’dan ayrılmasının ardından gittiği bir etkinlikte adı belli olmayan bir kadınla görüntülendi. Barcelona’nın yıldızının beyaz bere takan sarışın kadınla görüntüleri sosyal medyda bir anda viral oldu.

SHAKİRA’DAN ABD HAMLESİ

Gerard Pique ile Shakira arasındaki birlikteliğin sona ermesinin ardından Kolombiyalı şarkıcıdan flaş bir hamle geldi. İspanyol basınından Telemundo’ya göre Shakira, Gerard Pique’den olan çocukları Milan ve Sasha ile birlikte ABD’ye taşınma kararı aldı.

PİQUE’DEN İKİ ŞART

Gerard Pique’nin çocuklarının ABD’ye taşınmasına izin vermek için Kolombiyalı şarkıcıya iki şart koştuğu belirtildi. Gerard Pique’nin ABD ziyaretlerinde çocuklarını görmek istediği zaman Shakira’dan uçuşlarda birinci sınıf uçak bileti satın almasını talep ettiği kaydedildi. İspanyol futbolcunun aynı zamanda Shakira’nın kendisine borçlu olduğu 400 bin dolarlık parayı ödemesini istediği belirtildi.