Ajax Kaptanı Dusan Tadic, Orucunu Sahada Açtığı İçin Orkun Kökçü ile Dalga mı Geçti?

Hollanda Kupası’nda Feyenoord ile Ajax karşı karşıya geldiği mücadele gerilimli anlara sahne oldu. Feyenoord kaptanı Orkun Kökçü ile Ajax kaptanı Dusan Tadic arasında yaşananlar ise maça damga vurdu. Dusan Tadic’in orucunu sahada açan Orkun Kökçü ile dalga geçtiği iddiası ise çok konuşuldu.

Feyenoord ile oynadıkları kupa yarı final maçında Ajax 2-1 kazanarak finale adını yazdırmayı başardı. Geceye ise orkun Kökçü ile Dusan Tadic’in arasındaki kavga damga vurdu.

Karşılaşmanın 62. dakikasında kavgaya tutuşan Tadic ile Orkun Kökçü, takım arkadaşlarının araya girmesiyle zor sakinleştirildi.

Kavga esnasında Ajax kaptanı Dusan Tadic elini önce ağzına götürdü?

Sonra da yeri işaret etti?

Orkun Kökçü maç oynandığı sırada orucunu yedek kulübesinin hemen önünde açmıştı ve Dusan Tadic’in o anlara gönderme yaptığı iddia edildi.

Dusan Tadic ile Orkun Kökçü’nün kavga ettiği anlar?

Karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulunan Kökçü, “Böyle maçlarda gerginlikler olur ama konuyu büyütmemek gerekiyor. Tadic, bana hakaret etmedi. Sadece normal bir tartışma oldu” ifadelerini kullandı.

Tadic’in yaptığı hareket için ise, “Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama duygularım tavan yaptı. El hareketleri yaptı ama bununla tam olarak ne demek istediğini bilmiyorum. Bundan hoşlanmadım.” dedi.

Ajax kaptanı Dusan Tadic daha önce depremzedeler için tüm takımların taktığı pazubandını takmamıştı. Orkun Kökçü bir önceki karşılaşmada Tadic’in elini sıkmayarak tepkisini göstermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir